O firmie

Firma Alberten Work-Group Sp. z o.o. powstała w 2009 roku. Obecny Prezes zaczynał od jednego pojazdu, będąc jednocześnie szefem i kierowcą we własnej firmie. Umiejętność podejmowania strategicznych decyzji i systematyczna praca pozwoliły nam ugruntować naszą pozycję na rynku transportowym. W 2013 roku firma przeniosła swoją siedzibę do Poznania, w międzyczasie rozwinęła się do poziomu małej firmy opartej na zasadzie F&F – family and friends, w skład której wchodzą właśnie rodzina i jej przyjaciele. Praca w zwartym zespole oparta na wzajemnym zaufaniu skutkuje wysokimi wynikami w realizacjach powierzonych nam zadań. Precyzja i rzetelność przejawia się podczas całego procesu wykonania zlecenia zaczynając od jego przyjęcia, poprzez jego realizację, kończąc na odesłaniu dokumentacji do klienta. Dowodem na to są pozytywne opinie na giełdach, z którymi współpracujemy oraz długoletnie kooperacje ze stałymi partnerami. Kierowcy sprawnie komunikują się w języku niemieckim i angielskim, spedytorzy czuwają nad najwyższą jakością przebiegu zamówienia a pracownicy biurowi nad sprawną obsługą dokumentacji i indywidualnym traktowaniu naszego klienta. Świadczymy usługi transportowe firmom i osobom prywatnym na terenie Unii Europejskiej i nie tylko. Do tej pory byliśmy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Wielkiej Brytanii, Francji, Krajach Beneluksu i Hiszpanii.

Dokąd możemy pojechać dla Ciebie?

Dysponujemy nowoczesną flotą, która zapewnia bezpieczeństwo i maksymalne skrócenie czasu oczekiwania dostarczenia Twojego towaru do celu. W skład taboru wchodzą samochody z lat 2011 i 2012 wyprodukowane przez firmę Ford, modele Iveco Daily o różnych zabudowach. Maksymalna ładowność każdego z nich wynosi 1,5 t, od 5 do 10 europalet w zależności od modelu. Oferujemy przewóz towaru cało-pojazdowego lub częściowego, towarów neutralnych a także artykułów niebezpiecznych (ADR). Wszystkie nasze pojazdy są monitorowane 24h/dobę poprzez system satelitarny GPS, co pozwala na lokalizację powierzonego nam ładunku. Na życzenie klienta udostępniamy monitoring pojazdu, którym przewożony jest towar.

Nowością w profilu działania naszej firmy są przesyłki kurierskie. Jeżeli zależy Ci na szybkim i bezpiecznym nadaniu przesyłki – ta opcja przygotowana została dla Ciebie. Przygotowanie listu przewozowego przy telefonicznej pomocy naszego Pracownika zajmie Ci kilka minut. Umówiony kurier odbierze przesyłkę ze wskazanego adresu i dostarczy ją w wybrane przez Ciebie miejsce w Polsce lub za granicą. Maksymalna waga Twojego zamówienia to aż 1500 kg – pozostawiamy Twojej wyobraźni, co mógłbyś przewieść z naszą pomocą! Z racji, iż każdy z naszych pojazdów jest wyposażony w nowoczesny system GPS, możesz śledzić swoje zamówienie od punktu początkowego, aż do samego końca. Brzmi interesująco? Sprawdź nas!

Szybki kontakt 24/7

  • Masz pilną sprawę?
  • Dzwoń!

  • +48 530 820 563

Uzyskaliśmy
Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika
Zobacz certyfikat (PDF)
#120279

Współpraca

Jeżeli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy na dłuższy okres czasu, to jesteśmy wstanie dostosować posiadany tabor do Państwa wymagań.

p.napieraj@alberten.com

Dokumenty firmy

UBEZPIECZENIE
NIP
REGON
VAT UE


Albert Napieraj

a.napieraj@alberten.com
Prezes Spółki
Założyciel Firmy
+48 602 114 475